fjfujfif fjfujfif
  • 03-11-2015
  • Mathematics
contestada

4 times as much money as $5

Respuesta :

lele31 lele31
  • 03-11-2015
The answer is 4x5=20
Answer Link
hbrittianey1984 hbrittianey1984
  • 03-11-2015
4 sets of 5
4×5
$20 would be your answer
Answer Link

Otras preguntas

Evelyn is shopping for laundry detergent, and she prefers to get the best unit price she can. At the store, brand A is priced at $54 for 6 loads of laundry and
classmate Date Page Define avalanche and Glof? causes, effects
3. Show how √5 can be represented on the number line.​
How to do this question plz answer ​
please help !!!!! idk how to do this
PLEASE HELP!! DUE SOON
HELP ASAP PLEASE (25 POINTS) Solve and reduce if possible. 5/12 − 7/8 = ?
Equilibrium price is $8 in a perfectly competitive market. For a perfectly competitive firm, MR = MC at 150 units of output. At 150 units, ATC is $11, and AVC i
Which of the following is an example of an impropee fractioma student answered three questions on a 40-question test incorrectly. What percent did the student
what is chemical equation of Braium chloride? ​